Rulla längst upp
Dela

KONTAKTUPPGIFTER

Huvudkontor
SA Möbler AB
Kyrkefallavägen 3
SE-543 34 Tibro
Sweden

📞 +46 504 198 00

📧 info@samobler.se

🕓 måndag-torsdag 08:00-16:30 (lunchstängt 12-13)
fredag 08:00-15:30 (lunchstängt 12-13)

FÖRSÄLJNINGSKONTOR

Stockholm
SA Möbler AB
Rosenlundsgatan 40
118 53 Stockholm

🕓 Öppettider enligt överenskommelse.
Vänligen ring före!

Göteborg
SA Möbler AB
Karlavagnsgatan 18
417 53 Göteborg

🕓 Öppettider enligt överenskommelse.
Vänligen ring före!

PERSONAL

Kjell Hammar

VD
+46 504 198 10
+46 70 657 17 70
kjell.hammar@samobler.se

en sv

Niklas Hammar

vVD – Ekonomi
+46 504 198 02
+46 70 571 35 38
niklas.hammar@samobler.se

en sv

Annika Hansen

Ekonomiassistent
+46 504 198 03
+46 70 421 31 51
annika.hansen@samobler.se

en sv

Jan Arvidsson

Marknadschef
+46 504 198 11
+46 70 692 96 40
jan.arvidsson@samobler.se

en sv no

Mathias Hammar

Försäljningschef Export
+46 504 198 13
+46 70 657 17 71
mathias.hammar@samobler.se

en sv

Marcus Creutzer

Försäljningschef Sverige
+46 504 198 23
+46 76 501 10 94
marcus.creutzer@samobler.se

en sv

Annika Säfdal

Försäljningsansvarig – Göteborg
+46 504 198 22
+46 70 311 65 22
annika.safdal@samobler.se

en sv

Birgitta Hammar

Innesäljare
+46 504 198 05
+46 70 657 23 33
birgitta.hammar@samobler.se

en sv

Ingrid Hammar

Innesäljare
+46 504 198 06
+46 70 421 31 52
ingrid.hammar@samobler.se

sv

Kjell Smedman Jansson

Försäljningsansvarig Stockholm
+46 504 198 14
+46 70 743 05 07
kjell.jansson@samobler.se

en sv

Ola Fossen

Försäljningsansvarig – Södra Sverige
+46 504 198 12
+46 730 92 98 99
ola.fossen@samobler.se

en sv

Viktoria Lundqvist

Innesäljare
+46 504 198 07
+46 70 421 31 53
viktoria.lundqvist@samobler.se

en sv

Marie Ekstedt

Innesäljare
+46 504 198 08
+46 70 421 31 54
marie.ekstedt@samobler.se

en sv

Fredric Jägevall

Försäljningsansvarig Skaraborg
+46 504 198 04
+46 76 841 98 98
fredric.jagevall@samobler.se

en sv

PerOla Hammar

Inköpschef
+46 504 198 16
+46 70 55 71 769
perola.hammar@samobler.se

en sv

Andreas Tunberg

IT tekniker
+46 504 198 01
+46 70 421 31 50
andreas.tunberg@samobler.se

en sv

Jonas Nyström

Produktionschef
+46 504 19819
+46 70 91 51 656
jonas.nystrom@samobler.se

en sv

Mikael Nilsson

Produktionsplanerare + Inköp
+46 504 198 20
+46 70 421 31 59
mikael.nilsson@samobler.se

en sv

Louice Walldén

Produktionsplanerare
+46 504 198 09
+46 72 540 27 28
louice.wallden@samobler.se

en sv

Pär Mellenthin

Produktionsplanerare – Tjänstledig
+46 504 198 15
+46 70 421 31 55
par.mellenthin@samobler.se

en sv

Tobias Karlsson

Produktionsledare maskinverkstad + Inköp
+46 504 198 26
+46 70 421 31 65
tobias.karlsson@samobler.se

sv

Niclas Andersson

Produktionsledare metallverkstad + Inköp
+46 504 198 27
+46 70 421 31 66
niclas.andersson@samobler.se

en sv

Joakim Israelsson

Produktionsledare
montering
+46 504 198 25
+46 70 421 31 58
joakim.israelsson@samobler.se

en sv

Magnus Ohlin

Utlastning
+46 504 198 18
+46 70 421 31 57
magnus.ohlin@samobler.se

en sv

HJÄRTSTARTARE

På SA Möbler AB finner du en hjärtstartare vid huvudentren, tillgänglig under öppettiderna.

För att se var det finns andra hjärtstartare besök hjärtstartarregistret.