Rulla längst upp
Dela

KONTAKTUPPGIFTER

Huvudkontor
SA Möbler AB
Kyrkefallavägen 3
SE-543 34 Tibro
Sweden

📞 +46 504 198 00

📧 info@samobler.se

🕓 måndag-torsdag 08:00-16:30 (lunchstängt 12-13)
fredag 08:00-15:30 (lunchstängt 12-13)

FÖRSÄLJNINGSKONTOR

Stockholm
SA Möbler AB
Rosenlundsgatan 40
118 53 Stockholm

🕓 Öppettider enligt överenskommelse.
Vänligen ring före!

Göteborg
SA Möbler AB
Karlavagnsgatan 18
417 53 Göteborg

🕓 Öppettider enligt överenskommelse.
Vänligen ring före!

PERSONAL

Mathias Hammar

Försäljningschef Export – Projekt
+46 504 198 13
+46 70 657 17 71
mathias.hammar@samobler.se

en sv

Mathias Hammar
Försäljningschef Export / Projekt

Marcus Creutzer

Försäljningschef Sverige
+46 504 198 23
+46 76 501 10 94
marcus.creutzer@samobler.se

en sv

Marcus Creutzer
Försäljningschef Sverige

Martin Björk

Försäljningsansvarig – Arkitektsupport – Stockholm
+46 70 278 85 89
martin.bjork@samobler.se

en sv

Martin Björk
Försäljningsansvarig Arkitektsupport Stockholm

Annika Säfdal

Försäljningsansvarig – Göteborg
+46 504 198 22
+46 70 311 65 22
annika.safdal@samobler.se

en sv

Annika Säfdal
Försäljningsansvarig Göteborg

Isak Wetterlind

Säljare Göteborg
+46 504 198 24
+46 70 421 31 63
isak.wetterlind@samobler.se

en sv

Isak Wetterlind
Säljare Göteborg

Ola Fossen

Försäljningsansvarig – Södra Sverige
+46 504 198 12
+46 730 92 98 99
ola.fossen@samobler.se

en sv

Ola Fossen
Försäljningsansvarig Södra Sverige

Jan Arvidsson

Marknadschef
+46 504 198 11
+46 70 692 96 40
jan.arvidsson@samobler.se

en sv no

Jan Arvidsson
Marknadschef

Maria Lindberg

Produktutveckling / Innesäljare
+46 504 198 21
+46 725 449 821
maria.lindberg@samobler.se

en sv

Maria Lindberg
Produktutveckling / Innesäljare

Viktoria Lundqvist

Innesäljare
+46 504 198 07
+46 70 421 31 53
viktoria.lundqvist@samobler.se

en sv

Victoria Lundqvist
Innesäljare
(Tjänstledig)

Marie Ekstedt

Innesäljare
+46 504 198 08
+46 70 421 31 54
marie.ekstedt@samobler.se

en sv

Marie Ekstedt
Innesäljare

Louice Walldén

Innesäljare
+46 504 198 09
+46 72 540 27 28
louice.wallden@samobler.se

en sv

Louice Walldén
Innesäljare

PerOla Hammar

Inköp & Försäljning Asien
+46 504 198 16
+46 70 55 71 769
perola.hammar@samobler.se

en sv

PerOla Hammar
Inköp & Försäljning Asien

Andreas Tunberg

IT tekniker
+46 504 198 01
+46 70 421 31 50
andreas.tunberg@samobler.se

en sv

Andreas Tunberg
IT-tekniker

Jonas Nyström

Produktionschef
+46 504 19819
+46 70 91 51 656
jonas.nystrom@samobler.se

en sv

Jonas Nyström
Produktionschef

Mikael Nilsson

Produktionsplanerare + Inköp
+46 504 198 20
+46 70 421 31 59
mikael.nilsson@samobler.se

en sv

Mikael Nilsson
Produktionsplanerare + Inköp

Helena Lidenfors Åberg

Hållbarhetsansvarig – Produktionsplanerare
+46 504 198 17
+46 70-421 31 56
helena.lidenfors.aberg@samobler.se

en sv

Helena Lidenfors Åberg
Hållbarhetsansvarig – Produktionsplanerare

Pär Mellenthin

Produktionsplanerare
+46 504 198 15
+46 70 421 31 55
par.mellenthin@samobler.se

en sv

Pär Mellenthin
Produktionsplanerare (Tjänstledig)

Tobias Karlsson

Produktionsledare maskinverkstad + Inköp
+46 504 198 26
+46 70 421 31 65
tobias.karlsson@samobler.se

sv

Tobias Karlsson
Produktionsledare maskinverkstad+ Inköp

Niclas Andersson

Produktionsledare metallverkstad + Inköp
+46 504 198 27
+46 70 421 31 66
niclas.andersson@samobler.se

en sv

Niclas Andersson
Produktionsledare metallavdelning+ Inköp

Joakim Israelsson

Produktionsledare montering + inköp
+46 504 198 25
+46 70 421 31 58
joakim.israelsson@samobler.se

en sv

Joakim Israelsson
Produktionsledare montering+ Inköp

Magnus Ohlin

Utlastning
+46 504 198 18
+46 70 421 31 57
magnus.ohlin@samobler.se

en sv

Magnus Ohlin
Utlastning

Kjell Hammar

VD
+46 504 198 10
+46 70 657 17 70
kjell.hammar@samobler.se

en sv

Kjell Hammar
VD

Niklas Hammar

vVD – Ekonomi
+46 504 198 02
+46 70 571 35 38
niklas.hammar@samobler.se

en sv

Niklas Hammar
vVD – Ekonomi

Annika Hansen

Ekonomiassistent
+46 504 198 03
+46 70 421 31 51
annika.hansen@samobler.se

en sv

Annika Hansen
Ekonomi

HJÄRTSTARTARE

På SA Möbler AB finner du en hjärtstartare vid huvudentren, tillgänglig under öppettiderna.

För att se var det finns andra hjärtstartare besök hjärtstartarregistret.