Kontaktuppgifter

Huvudkontor

SA Möbler AB
Kyrkefallavägen 3
SE-543 34 Tibro
Sweden

+46 504 198 00

måndag-torsdag 08:00-16:30 (lunchstängt 12-13)
fredag 08:00-15:30 (lunchstängt 12-13)

FÖRSÄLJNINGSKONTOR

Stockholm

SA Möbler AB
Rosenlundsgatan 40
118 53 Stockholm

Öppettider enligt överenskommelse.
Vänligen ring före!

Göteborg

SA Möbler AB
Karlavagnsgatan 18
417 53 Göteborg

Öppettider enligt överenskommelse.
Vänligen ring före!

PERSONAL


Telefon
+46 70 657 17 71
E-post
mathias.hammar@samobler.se
Försäljningschef Export/Projekt
Mathias Hammar

Mathias Hammar


Telefon
+46 76 501 10 94
E-post
marcus.creutzer@samobler.se
Försäljningschef Sverige
Marcus Creutzer

Marcus Creutzer


Telefon
+46 70 278 85 89
E-post
martin.bjork@samobler.se
Försäljning & Arkitektsupport STHLM
Martin Björk

Martin Björk


Telefon
+46 70 311 65 22
E-post
annika.safdal@samobler.se
Försäljningsansvarig Göteborg
Annika Säfdal

Annika Säfdal


Telefon
+46 70 421 31 63
E-post
isak.wetterlind@samobler.se
Säljare Göteborg
Isak Wetterlind

Isak Wetterlind


Telefon
+46 730 92 98 99
E-post
ola.fossen@samobler.se
Försäljningsansvarig Södra Sverige
Ola Fossen

Ola Fossen


Telefon
+46 70 692 96 40
E-post
jan.arvidsson@samobler.se
Marknadschef
Jan Arvidsson

Jan Arvidsson


Telefon
+46 725 449 821
E-post
maria.lindberg@samobler.se
Produktutveckling & Innesäljare
Maria Lindberg

Maria Lindberg

E-post
victoria.lundqvist@samobler.se
Innesäljare (Tjänstledig)
Victoria Lundqvist

Victoria Lundqvist


Telefon
+46 70 421 31 54
E-post
marie.ekstedt@samobler.se
Innesäljare
Marie Ekstedt

Marie Ekstedt


Telefon
+46 72 540 27 28
E-post
louice.wallden@samobler.se
Innesäljare
Louice Walldén

Louice Walldén


Telefon
+46 70 421 31 50
E-post
andreas.tunberg@samobler.se
IT-tekniker
Andreas Tunberg

Andreas Tunberg


Telefon
+46 70 91 51 656
E-post
jonas.nystrom@samobler.se
Produktionschef
Jonas Nyström

Jonas Nyström


Telefon
+46 70 421 31 59
E-post
mikael.nilsson@samobler.se
Produktionsplanerare & Inköp
Mikael Nilsson

Mikael Nilsson

E-post
par.mellenthin@samobler.se
Produktionsplanerare (Tjänstledig)
Pär Mellenthin

Pär Mellenthin


Telefon
+46 70 421 31 65
E-post
tobias.karlsson@samobler.se
Produktionsledare Maskinverkstad
Tobias Karlsson

Tobias Karlsson


Telefon
+46 70 421 31 66
E-post
niclas.andersson@samobler.se
Produktionsledare Metall
Niclas Andersson

Niclas Andersson


Telefon
+46 70 421 31 58
E-post
joakim.israelsson@samobler.se
Produktionsledare Montering
Joakim Israelsson

Joakim Israelsson


Telefon
+46 70 421 31 57
E-post
magnus.ohlin@samobler.se
Utlastning
Magnus Ohlin

Magnus Ohlin


Telefon
+46 70 657 17 70
E-post
kjell.hammar@samobler.se
VD
Kjell Hammar

Kjell Hammar


Telefon
+46 70 571 35 38
E-post
niklas.hammar@samobler.se
vVd & Ekonomi
Niklas Hammar

Niklas Hammar


Telefon
+46 70 421 31 51
E-post
annika.hansen@samobler.se
Ekonomi
Annika Hansen

Annika Hansen


Telefon
+46 70 557 17 69
E-post
perola.hammar@samobler.se
Hemsida & 3D Renderingar
PerOla Hammar

PerOla Hammar

HJÄRTSTARTARE

På SA Möbler AB finner du en hjärtstartare vid huvudentren, tillgänglig under öppettiderna.

För att se var det finns andra hjärtstartare besök hjärtstartarregistret.

hjart003
hjart002